
Sterling Silver CZ Initial "V" Pendant
925 Sterling Silver Unisex Round & Baguette Cubic-Zirconia Initial V Pendant.
| Metal Type | 925 Sterling Silver |
| Metal Color | Yellow or White |
| Metal Weight | 4.4 Grams |
| Height | 30mm |
| Width | 18.5mm |
| Gender | Unisex |
| Pendant Bail | Single Bail |
| Product Finish | Polished |
| Cubic Zirconia | Clear |
| Reference Number | GMPI1-V/Y |
| Item Number | 113486 |
| Merchandise enlarged to show detail |
Original: $67.99
-65%$67.99
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
925 Sterling Silver Unisex Round & Baguette Cubic-Zirconia Initial V Pendant.
| Metal Type | 925 Sterling Silver |
| Metal Color | Yellow or White |
| Metal Weight | 4.4 Grams |
| Height | 30mm |
| Width | 18.5mm |
| Gender | Unisex |
| Pendant Bail | Single Bail |
| Product Finish | Polished |
| Cubic Zirconia | Clear |
| Reference Number | GMPI1-V/Y |
| Item Number | 113486 |
| Merchandise enlarged to show detail |














