
1 / 2
Sterling Silver Cubic Zirconia Initial "U" Pendant
925 Sterling Silver Unisex Round & Baguette Cubic-Zirconia Initial U Pendant.
| Metal Type | 925 Sterling Silver |
| Metal Color | Yellow or White |
| Metal Weight | 4.4 Grams |
| Height | 29.4mm |
| Width | 13.8mm |
| Gender | Unisex |
| Pendant Bail | Single Bail |
| Product Finish | Polished |
| Cubic Zirconia | Clear |
| Reference Number | 113485 |
| Item Number | GMPI1-U/Y |
| Merchandise enlarged to show detail |
Select Color
From $69.99
Sterling Silver Cubic Zirconia Initial "U" Pendant—
$69.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
925 Sterling Silver Unisex Round & Baguette Cubic-Zirconia Initial U Pendant.
| Metal Type | 925 Sterling Silver |
| Metal Color | Yellow or White |
| Metal Weight | 4.4 Grams |
| Height | 29.4mm |
| Width | 13.8mm |
| Gender | Unisex |
| Pendant Bail | Single Bail |
| Product Finish | Polished |
| Cubic Zirconia | Clear |
| Reference Number | 113485 |
| Item Number | GMPI1-U/Y |
| Merchandise enlarged to show detail |














