
1 / 3
10k Gold Diamond "K" Initial Pendant 1/10 CTTW
Specifications
| Barcode | 169677 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.558 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/10 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.09 |
| Item Length | 16.7mm |
| Item Width | 8.1mm |
| Design No. | GNDPD2684 |
Select Color
From $63.00
Original: $180.00
-65%10k Gold Diamond "K" Initial Pendant 1/10 CTTW—
$180.00
$63.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Barcode | 169677 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.558 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/10 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.09 |
| Item Length | 16.7mm |
| Item Width | 8.1mm |
| Design No. | GNDPD2684 |














