
1 / 2
10k Gold Diamond "K" Initial Pendant 1/8 CTTW
Specifications
| Barcode | 168995 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.688 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.14 |
| Item Length | 19.1mm |
| Item Width | 9.5mm |
Select Color
From $84.00
Original: $240.00
-65%10k Gold Diamond "K" Initial Pendant 1/8 CTTW—
$240.00
$84.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Barcode | 168995 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.688 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.14 |
| Item Length | 19.1mm |
| Item Width | 9.5mm |














