
925 Sterling Silver Men's Moissanite Picture Pendant
| Item Number | 180404PM |
| Height | 45.5mm |
| Width | 29.5mm |
| Metal Type | .925 Sterling Silver |
| Metal Weight | 16.05gms |
| Carat Weight | 1.72ct |
| Stone Type | Moissanite |
| Color Grade | D |
| Grade | VVS |
Original: $325.00
-65%$325.00
$113.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Item Number | 180404PM |
| Height | 45.5mm |
| Width | 29.5mm |
| Metal Type | .925 Sterling Silver |
| Metal Weight | 16.05gms |
| Carat Weight | 1.72ct |
| Stone Type | Moissanite |
| Color Grade | D |
| Grade | VVS |









