
Sterling Silver Diamond Cross Earrings 1/20 CTTW
| Barcode | 46784 |
| Metal Type | Sterling Silver |
| KCM Weight | 1.68 |
| Approx. Gram Weight | 1.69 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/20 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.05 |
| Item Length | 10mm |
| Item Width | 9mm |
Original: $67.00
-65%$67.00
$23.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Barcode | 46784 |
| Metal Type | Sterling Silver |
| KCM Weight | 1.68 |
| Approx. Gram Weight | 1.69 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/20 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.05 |
| Item Length | 10mm |
| Item Width | 9mm |


















