
925 Sterling Silver Men's Moissanite Round Ring
Product Specifications
| Barcode | HR0892M |
| Height | 10.2mm |
| Width | 4mm |
| Metal Type | 925 Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Gender | Men |
| Product Finish | Polished |
| Stone Name | Moissanite |
| Carat Weight | 2.06ct |
| Color Grade | D |
| Clarity Grade | VVS |
Original: $245.00
-65%$245.00
$85.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product Specifications
| Barcode | HR0892M |
| Height | 10.2mm |
| Width | 4mm |
| Metal Type | 925 Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Gender | Men |
| Product Finish | Polished |
| Stone Name | Moissanite |
| Carat Weight | 2.06ct |
| Color Grade | D |
| Clarity Grade | VVS |















