
1 / 2
925 Sterling Silver Men's Moissanite Round Head Cluster Ring
Product Specifications
| Barcode | HR0929M |
| Height | 13mm |
| Width | 3.9mm |
| Weight | 13.2 grams |
| Metal Type | 925 Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Gender | Men |
| Product Finish | Polished |
| Stone Name | Moissanite |
| Carat Weight | 3.85ct |
| Color Grade | D |
| Clarity Grade | VVS |
$88.90
Original: $254.00
-65%925 Sterling Silver Men's Moissanite Round Head Cluster Ring—
$254.00
$88.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product Specifications
| Barcode | HR0929M |
| Height | 13mm |
| Width | 3.9mm |
| Weight | 13.2 grams |
| Metal Type | 925 Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Gender | Men |
| Product Finish | Polished |
| Stone Name | Moissanite |
| Carat Weight | 3.85ct |
| Color Grade | D |
| Clarity Grade | VVS |















