
10k Gold "Tiffany" Name Pendant 2-5/8 CTW DIA
Specifications
| Barcode | 164669 |
| Metal Type | 10kt Solid Yellow Gold |
| Approx. Gram Weight | 14.25 |
| Total Gemstone Carat Weight | 2 & 5/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 2.66 |
| Item Length | 36.1mm |
| Item Width | 51.45mm |
$1,645.00
Original: $4,700.00
-65%10k Gold "Tiffany" Name Pendant 2-5/8 CTW DIA—
$4,700.00
$1,645.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Barcode | 164669 |
| Metal Type | 10kt Solid Yellow Gold |
| Approx. Gram Weight | 14.25 |
| Total Gemstone Carat Weight | 2 & 5/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 2.66 |
| Item Length | 36.1mm |
| Item Width | 51.45mm |











