
10k Gold Butterfly Ring 1 CTW-DIA
Specifications
| Barcode | 174757 |
| Ring Size | 7 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 6.113 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1CT |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Item Length | 16mm |
| Item Width | 22.5mm |
Original: $2,120.00
-65%$2,120.00
$742.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Barcode | 174757 |
| Ring Size | 7 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 6.113 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1CT |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Item Length | 16mm |
| Item Width | 22.5mm |





















