
14k Gold Diamond "TRULY BLESSED" Pendant 1 CTTW
| Barcode | 166374 |
| Metal Type | 14kt Solid Yellow Gold |
| KCM Weight | 4.99 |
| Approx. Gram Weight | 5.19 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 1 |
| Item Length | 38mm |
| Item Width | 34mm |
Original: $1,540.00
-65%$1,540.00
$539.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Barcode | 166374 |
| Metal Type | 14kt Solid Yellow Gold |
| KCM Weight | 4.99 |
| Approx. Gram Weight | 5.19 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 1 |
| Item Length | 38mm |
| Item Width | 34mm |

















