
14k Gold Diamond Wrap Ring Guard Enhancer 5/8 CTTW
| Barcode | 98090 |
| Metal Type | 14kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 4.8352 |
| Total Gemstone Carat Weight | 5/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.63 |
| Item Width | 10mm |
| Item Band Width | 3mm |
| Design No. | GC5580 |
Original: $1,297.00
-65%$1,297.00
$453.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Barcode | 98090 |
| Metal Type | 14kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 4.8352 |
| Total Gemstone Carat Weight | 5/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.63 |
| Item Width | 10mm |
| Item Band Width | 3mm |
| Design No. | GC5580 |























