
14k Gold Princess Diamond Square Earrings 1/2 CTTW
Specifications
| Barcode | 19695 |
| Metal Type | 14kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.52 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/2 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Princess |
| Primary Gem Setting | Invisible-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.5 |
| Item Length | 5.5mm |
| Item Width | 5.5mm |
Original: $1,120.00
-65%$1,120.00
$392.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Barcode | 19695 |
| Metal Type | 14kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.52 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/2 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Princess |
| Primary Gem Setting | Invisible-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.5 |
| Item Length | 5.5mm |
| Item Width | 5.5mm |


















