
10k Yellow Gold Diamond Flat Top Men's Band Ring 1 CTTW
| Barcode | 55688 |
| Ring Size | 10 |
| Metal Type | 10kt Solid Yellow Gold |
| Approx. Gram Weight | 5.276 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Color | G-H |
| Primary Gem Clarity | SI3 |
| Primary Gem Setting | Channel-set |
| Primary Gem Carat Weight | 1.01 |
| Item Width | 9mm |
| Item Band Width | 3.5mm |
| Style Code GEOC8003 |
Original: $1,699.00
-65%$1,699.00
$594.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Barcode | 55688 |
| Ring Size | 10 |
| Metal Type | 10kt Solid Yellow Gold |
| Approx. Gram Weight | 5.276 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Color | G-H |
| Primary Gem Clarity | SI3 |
| Primary Gem Setting | Channel-set |
| Primary Gem Carat Weight | 1.01 |
| Item Width | 9mm |
| Item Band Width | 3.5mm |
| Style Code GEOC8003 |























