
10k Gold Diamond Dog Tag Picture Pendant 1 CTTW
Specifications
| Barcode | 159875 |
| Metal Type | 10kt Solid Yellow Gold |
| Approx. Gram Weight | 6.5607 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 1 |
| Gem2 Type | Diamond |
| Gem2 Shape | Round |
| Gem2 Color | J-K |
| Gem2 Clarity | I2 |
| Gem2 Setting | Bezel-set |
| Gem 2 Carat Weight | 0.02 |
| Item Length | 37.2mm |
| Item Width | 19mm |
| Design No. | PC24808PA |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Barcode | 159875 |
| Metal Type | 10kt Solid Yellow Gold |
| Approx. Gram Weight | 6.5607 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 1 |
| Gem2 Type | Diamond |
| Gem2 Shape | Round |
| Gem2 Color | J-K |
| Gem2 Clarity | I2 |
| Gem2 Setting | Bezel-set |
| Gem 2 Carat Weight | 0.02 |
| Item Length | 37.2mm |
| Item Width | 19mm |
| Design No. | PC24808PA |





















