
10k Gold Diamond Letter "U" Pendant 1/10 CTTW
Specifications
| Barcode | 168683 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 1.53 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/10 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.1 |
| Item Length | 27mm |
| Item Width | 13mm |
Original: $440.00
-65%$440.00
$154.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Barcode | 168683 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 1.53 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/10 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.1 |
| Item Length | 27mm |
| Item Width | 13mm |


















