
10k Gold Diamond Letter "N" Pendant 1/8 CTTW
Specifications
| Barcode | 168669 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 2.088 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.14 |
| Item Length | 26.3mm |
| Item Width | 12.5mm |
Original: $530.00
-65%$530.00
$185.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Barcode | 168669 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 2.088 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.14 |
| Item Length | 26.3mm |
| Item Width | 12.5mm |


















