
10k Yellow Gold Diamond Heart "MOM" Pendant 1/8 CTTW
| Barcode | 62227 |
| Metal Type | 10kt Solid Yellow Gold |
| Approx. Gram Weight | 1.555 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.13 |
| Item Length | 21mm |
| Item Width | 19mm |
| Design No. | GIP3799 |
Original: $219.99
-65%$219.99
$77.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Barcode | 62227 |
| Metal Type | 10kt Solid Yellow Gold |
| Approx. Gram Weight | 1.555 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.13 |
| Item Length | 21mm |
| Item Width | 19mm |
| Design No. | GIP3799 |


















