
10k Gold Diamond Dream Catcher Dangle Earrings 1/10 CTTW
| Barcode | 164692 |
| Metal Type | 10kt Solid Yellow Gold |
| KCM Weight | 2.77 |
| Approx. Gram Weight | 2.79004 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/10 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.1 |
| Item Length | 28mm |
| Item Width | 13.2mm |
Original: $778.00
-65%$778.00
$272.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Barcode | 164692 |
| Metal Type | 10kt Solid Yellow Gold |
| KCM Weight | 2.77 |
| Approx. Gram Weight | 2.79004 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/10 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.1 |
| Item Length | 28mm |
| Item Width | 13.2mm |


















