
10k Gold Diamond Cross Pendant 1/4 CTTW
Specifications
| Barcode | 173827 |
| Metal Type | 10kt Solid Yellow Gold |
| KCM Weight | 0.362 |
| Approx. Gram Weight | 0.41 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | |
| Primary Gem Color | G-H |
| Primary Gem Clarity | I2 |
| Item Length | 19.3mm |
| Item Width | 9.9mm |
$97.30
Original: $278.00
-65%10k Gold Diamond Cross Pendant 1/4 CTTW—
$278.00
$97.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Barcode | 173827 |
| Metal Type | 10kt Solid Yellow Gold |
| KCM Weight | 0.362 |
| Approx. Gram Weight | 0.41 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | |
| Primary Gem Color | G-H |
| Primary Gem Clarity | I2 |
| Item Length | 19.3mm |
| Item Width | 9.9mm |

















