
10k Gold Diamond Square Earrings 1/20 CTTW
| Barcode | 54345 |
| Metal Type | 10kt Solid Yellow or White Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.71 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/20 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.05 |
| Item Length | 5.1mm |
| Item Width | 5.1mm |
| Design No. | EWW1133 |
Original: $198.00
-65%$198.00
$69.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Barcode | 54345 |
| Metal Type | 10kt Solid Yellow or White Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.71 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/20 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.05 |
| Item Length | 5.1mm |
| Item Width | 5.1mm |
| Design No. | EWW1133 |


















