
10k Gold Diamond Butterfly Pendant 1/20 CTTW
| Barcode | 99834 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.854 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/20 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Color | G-H |
| Primary Gem Clarity | I2-I3 |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.05 |
| Item Length | 23.5mm |
| Item Width | 13.5mm |
Original: $280.00
-65%$280.00
$98.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Barcode | 99834 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.854 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/20 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Color | G-H |
| Primary Gem Clarity | I2-I3 |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.05 |
| Item Length | 23.5mm |
| Item Width | 13.5mm |















