
10k White Gold Diamond Butterfly Earrings 1/5 CTTW
| Barcode | 97389 |
| Metal Type | 10kt White Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.84 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/5 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.2 |
| Item Length | 5.2mm |
| Item Width | 6.7mm |
Original: $277.00
-65%$277.00
$96.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Barcode | 97389 |
| Metal Type | 10kt White Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.84 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/5 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.2 |
| Item Length | 5.2mm |
| Item Width | 6.7mm |


















