
10k Two-Tone Gold Diamond Letter "A" Pendant 1/2 CTTW
| Barcode | 164463 |
| Metal Type | 10kt Two-tone Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 3.394 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/2 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.47 |
| Item Length MM | 30.2mm |
| Item Width MM | 15.5mm |
Original: $880.00
-65%$880.00
$308.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Barcode | 164463 |
| Metal Type | 10kt Two-tone Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 3.394 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/2 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.47 |
| Item Length MM | 30.2mm |
| Item Width MM | 15.5mm |

















