
1 / 2
10k Two-Tone Gold Diamond Letter "L" Pendant 1/3 CTTW
Specifications
| Barcode | 164485 |
| Metal Type | 10kt Two-tone Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 2.567 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/3 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.34 |
| Item Length | 30.2mm |
| Item Width | 15.5mm |
Select Color
From $308.00
Original: $880.00
-65%10k Two-Tone Gold Diamond Letter "L" Pendant 1/3 CTTW—
$880.00
$308.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Barcode | 164485 |
| Metal Type | 10kt Two-tone Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 2.567 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/3 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.34 |
| Item Length | 30.2mm |
| Item Width | 15.5mm |

















