
10k Two-Tone Gold Diamond Letter "G" Pendant 3/8 CTTW
Specifications
| Barcode | 164475 |
| Metal Type | 10kt Two-tone Gold |
| Approx. Gram Weight | 3.264 |
| Total Gemstone Carat Weight | 3/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.42 |
| Item Length | 30.2mm |
| Item Width | 15.5mm |
Original: $980.00
-65%$980.00
$343.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Barcode | 164475 |
| Metal Type | 10kt Two-tone Gold |
| Approx. Gram Weight | 3.264 |
| Total Gemstone Carat Weight | 3/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.42 |
| Item Length | 30.2mm |
| Item Width | 15.5mm |

















