
10k Two-Tone Gold Diamond Letter "D" Pendant 1/2 CTTW
| Barcode | 164469 |
| Metal Type | 10kt Two-tone Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 3.302 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/2 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.48 |
| Item Length | 30.2mm |
| Item Width | 15.5mm |
Original: $980.00
-65%$980.00
$343.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Barcode | 164469 |
| Metal Type | 10kt Two-tone Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 3.302 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/2 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.48 |
| Item Length | 30.2mm |
| Item Width | 15.5mm |

















