
10k Two-Tone Gold Diamond "Alex" Name Pendant 2 CTTW
| Barcode | 164668 |
| Metal Type | 10kt Two-tone Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 12.624 |
| Total Gemstone Carat Weight | 2 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 2.12 |
| Item Length | 30mm |
| Item Width | 48.1mm |
$4,000.00
10k Two-Tone Gold Diamond "Alex" Name Pendant 2 CTTW—
$4,000.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Barcode | 164668 |
| Metal Type | 10kt Two-tone Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 12.624 |
| Total Gemstone Carat Weight | 2 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 2.12 |
| Item Length | 30mm |
| Item Width | 48.1mm |











