
10k Gold Diamond Letter "V" Pendant 1/20 CTTW
| Barcode | 160983 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.612 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/20 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Color | G-H |
| Primary Gem Clarity | I2 |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.06 |
| Item Length | 20mm |
| Item Width | 12.8mm |
Original: $192.00
-65%$192.00
$67.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Barcode | 160983 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.612 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/20 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Color | G-H |
| Primary Gem Clarity | I2 |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.06 |
| Item Length | 20mm |
| Item Width | 12.8mm |


















