
10k Gold Round Diamond Stud Earrings 1/10 CTTW
Specifications
| Barcode | 159043 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.1996 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/10 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Color | J-K |
| Primary Gem Clarity | I2 |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.1 |
| Item Length | 4mm |
| Item Width | 4mm |
Original: $280.00
-65%$280.00
$98.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Barcode | 159043 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.1996 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/10 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Color | J-K |
| Primary Gem Clarity | I2 |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.1 |
| Item Length | 4mm |
| Item Width | 4mm |


















