
10k Gold Diamond Letter "H" Pendant 5/8 CTTW
Specifications
| Barcode | 162002 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 2.155 |
| Total Gemstone Carat Weight | 5/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Color | G-H |
| Primary Gem Clarity | I2 |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.68 |
| Item Length | 30mm |
| Item Width | 31mm |
Original: $698.00
-65%$698.00
$244.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Barcode | 162002 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 2.155 |
| Total Gemstone Carat Weight | 5/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Color | G-H |
| Primary Gem Clarity | I2 |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.68 |
| Item Length | 30mm |
| Item Width | 31mm |





















