
10k Gold Diamond Heart Picture Pendant 1/10 CTTW
| Barcode | 155385 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 4.212 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/10 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Color | G-H |
| Primary Gem Clarity | I2 |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.09 |
| Item Length | 30.4mm |
| Item Width | 23.9mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Barcode | 155385 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 4.212 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/10 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Color | G-H |
| Primary Gem Clarity | I2 |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.09 |
| Item Length | 30.4mm |
| Item Width | 23.9mm |





















