
10k Gold Letter "H" Men's Pendant 2 CTW-DIA
Specifications
| Barcode | 173293 |
| Metal Type | 10kt Solid Yellow Gold |
| Approx. Gram Weight | 8.612 Grams |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Total Gemstone Carat Weight | 2 |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Color | G-H |
| Primary Gem Color | I2-I3 |
| Primary Gem Carat Weight | 1.58 |
| Gem2 Type | Diamond |
| Gem2 Shape | Baguette |
| Gem2 Color | G-H |
| Gem2 Clarity | I2-I3 |
| Gem 2 Carat Weight | 0.56 |
| Item Length | 46mm |
| Item Width | 22mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Barcode | 173293 |
| Metal Type | 10kt Solid Yellow Gold |
| Approx. Gram Weight | 8.612 Grams |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Total Gemstone Carat Weight | 2 |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Color | G-H |
| Primary Gem Color | I2-I3 |
| Primary Gem Carat Weight | 1.58 |
| Gem2 Type | Diamond |
| Gem2 Shape | Baguette |
| Gem2 Color | G-H |
| Gem2 Clarity | I2-I3 |
| Gem 2 Carat Weight | 0.56 |
| Item Length | 46mm |
| Item Width | 22mm |

















