
1 / 2
10k Gold Diamond Mom & Child Heart Pendant 1/8 CTTW
Specifications
| Barcode | 170712 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.7868 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.13 |
| Item Length | 23mm |
| Item Width | 12mm |
| Design No. | GNDPD2956 |
Select Color
From $58.80
Original: $168.00
-65%10k Gold Diamond Mom & Child Heart Pendant 1/8 CTTW—
$168.00
$58.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Barcode | 170712 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 0.7868 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.13 |
| Item Length | 23mm |
| Item Width | 12mm |
| Design No. | GNDPD2956 |


















