
10k Gold Diamond Marquise Frame Vintage-Style Stackable Anniversary Band 1/6 CTTW
Specifications
| Barcode | 113303 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 1.68 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/6 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.17 |
| Item Width | 2.7mm |
| Item Band Width | 1.3mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Barcode | 113303 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 1.68 |
| Total Gemstone Carat Weight | 1/6 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Setting | Pave-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.17 |
| Item Width | 2.7mm |
| Item Band Width | 1.3mm |























