
10k Gold Diamond Letter "C" Pendant 3/8 CTTW
| Barcode | 161988 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 1.329 |
| Total Gemstone Carat Weight | 3/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Color | G-H |
| Primary Gem Clarity | I2 |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.38 |
| Item Length | 30mm |
| Item Width | 31mm |
Original: $440.00
-65%$440.00
$154.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Barcode | 161988 |
| Metal Type | 10kt Solid Gold |
| Approx. Gram Weight | 1.329 |
| Total Gemstone Carat Weight | 3/8 |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Color | G-H |
| Primary Gem Clarity | I2 |
| Primary Gem Setting | Prong-set |
| Primary Gem Carat Weight | 0.38 |
| Item Length | 30mm |
| Item Width | 31mm |





















